Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
Sirui

Oferta produktów Sirui

Firma Sirui Optical Co., Ltd została założona w 2001 roku w Chinach. Firma produkuje pełną gamę profesjonalnego sprzętu fotograficznego i wideo, tworząc wspaniały system statywów fotograficznych, statywów wideo, monopodów do aparatów fotograficznych, specjalnych głowic statywów, plecaków na aparaty fotograficzne i toreb na ramię - wszystkiego, co jest potrzebne, aby zapewnić użytkownikom produktów Sirui prawdziwą przyjemność wykonywania zdjęć.

Filozofia produktów Sirui polega na tym, że są one projektowane jako spójny system. Płytki, głowice, klamry oraz wiele innych elementów jest zaprojektowanych tak, aby doskonale ze sobą współpracować. System współpracuje również z uniwersalnymi płytkami 39mm typu Arca Swiss innych producentów.

Sirui wykorzystuje najnowsze technologie do wytwarzania produktów o wyjątkowej jakości. Różnorodna, międzynarodowa grupa inżynierska Sirui, w połączeniu z wiodącym w branży działem R&D, uczyniła z Sirui eksperta w dziedzinie technologii wykuwania. Surowe standardy kontroli jakości są stosowane do każdego segmentu produkcji, pomagając uczynić markę Sirui światowym liderem w dziedzinie sprzętu fotograficznego i wideo, co uwidacznia się poprzez wiodącą w branży 6-letnią gwarancję i niezawodne wsparcie klienta na całym świecie.

Firma wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy, wytwarzając statywy, monopody oraz głowice fotograficzne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i doskonałych materiałów produkty Sirui wyróżniają się niezwykłą precyzją wykonania, która gwarantuje trwałość, wytrzymałość oraz odporność na ekstremalne warunki atmosferyczne.

"Zaprojektowany i stworzony w Chinach" jest źródłem dumy dla Sirui, które posiada własną nowoczesną fabryką, nowoczesny sprzęt produkcyjnym i ponad 500 przeszkolonych pracowników, oddanych celowi osiągnięcia światowej reputacji w zakresie zadowolenia klienta i lojalności wobec marki.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe