Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Stoły bezcieniowe do fotografii produktowej

Fotografia produktowa wymaga precyzji i uwypuklenia detali, a tworzenie doskonałych zdjęć produktowych wymaga odpowiedniego otoczenia i sprzętu. Stoły bezcieniowe są kluczowym elementem wyposażenia każdego profesjonalnego studia fotograficznego, umożliwiając perfekcyjne oświetlenie i eliminację cieni. Stoły bezcieniowe umożliwiają równomierne i pozbawione cieni oświetlenie umieszczonych na nich produktów. Pozwala to skoncentrować się na detalach produktu, eliminując przy tym niepożądane cienie.

Stoły bezcieniowe pozwalają wyeliminować cienie, umożliwiając uzyskanie jasnych, profesjonalnych zdjęć produktowych. Dzięki nim każdy detal staje się widoczny, a fotografowane produkty prezentują się z najlepszej możliwej strony. Stoły bezcieniowe wykorzystywane są podczas wykonywania fotografii produktów, aby ułatwić na etapie późniejszej postprodukcji obrazu wycięcie obiektów z tła. Stoły bezcieniowe pozwalają na czyste i proste przedstawienie produktu dla celów np. sprzedaży w Internecie.

Dzięki regulowanej wysokości łatwo można dopasować wysokość stołu do swoich indywidualnych potrzeb, aby uzyskać idealny kąt fotografowania. Stoły bezcieniowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia nie tylko trwałość, ale także stabilność. Niezależnie od tego, czy fotografuje się drobną biżuterię, ubrania czy produkty spożywcze stoły bezcieniowe są wszechstronne i dostosowują się do różnorodnych potrzeb fotograficznych.

W ofercie sklepu dcfoto.pl dostępne są duże i stabilne stoły studyjne o dużym udźwigu jak np. Manfrotto 220, jak również składane, łatwe do transportu lekkie stoły, które umożliwiają realizację sesji poza studiem, np. u klienta.


Wybór producenta:

wszyscy
Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe