Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
Promocja Colorama - transport gratis przy zakupie 2+ teł

Kartonowe tła fotograficzne

Kartonowe tła fotograficzne to popularny rodzaj tła stosowanego w fotografii, zarówno w profesjonalnych studiach, jak i do fotografii w domowym zaciszu. Są to wykonane z kartonu i nawinięte na rdzeń arkusze, które służą jako tło dla fotografowanych obiektów lub osób. Kartonowe tła fotograficzne mają zazwyczaj jednolitą barwę, dzięki czemu nie odwracają uwagi od głównego tematu zdjęcia. Są idealne do fotografii portretowej, produktowej, makrofotografii oraz innych zastosowań, gdy fotograf chce skupić się na samym obiekcie bez rozpraszających detali w tle. Dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach, co pozwala fotografom na wybór tła odpowiedniego dla ich konkretnych projektów.

Tła kartonowe Colorama to najpopularniejsze tła wśród fotografów na całym świecie. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów oraz wielu rozmiarach. Wykonane z wysokiej jakości kartonu o matowej powierzchni (bez refleksów światła) pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów przy niskim nakładzie pracy i wysiłku. Tła kartonowe są doskonałe do zastosowań fotograficznych i wideo, a różne szerokości i długości teł pozwalają na dopasowanie do potrzeb użytkowników.

Tła kartonowe Colorama są dostarczane nawinięte na rdzeń kartonowy o średnicy 54 mm, dzięki czemu mogą być mocowane na kołkach rozprężnych Manfrotto Expan lub powieszone na systemie zawieszenia teł składającym się z dwóch statywów oświetleniowych oraz poziomej poprzeczki.


Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe