Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Akcesoria do makrofotografii

Makrofotografia to specjalna dziedzina fotografii polegająca na fotografowaniu małych obiektów, takich jak owady, rośliny, biżuteria czy detale, z bliskiej odległości, aby uwiecznić najdrobniejsze detale. Aby uzyskać doskonałe rezultaty w makrofotografii warto skorzystać z różnych akcesoriów, które ułatwiają pracę i poprawiają jakość zdjęć.

Pierścienie pośrednie to akcesoria montowane między obiektywem oraz aparatem, które pozwalają uzyskać większe powiększenia przy fotografowaniu małych obiektów. Pierścienie powiększające nie mają elementów optycznych, dzięki czemy nie powodują zmian w jakości obrazu, jednakże obniżają jasność. Szyna makro to urządzenie przeznaczone do precyzyjnego ustawienia położenia aparatu fotograficznego w stosunku do fotografowanego obiektu. Zapewnia możliwość precyzyjnej regulacji odległości od fotografowanego obiektu oraz umożliwia wykonanie zdjęć o bardzo dużej głębii ostrości dzięki technice focus stacking.

Wybór odpowiednich akcesoriów do makrofotografii zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb fotografującego. Akcesoria do makrofotografii mogą znacznie poprawić jakość i kreatywność pozwalając fotografom uwiecznić najdrobniejsze detale i tworzyć piękne i wyjątkowe zdjęcia.


Wybór producenta:

wszyscy
Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe