Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Kufry i walizki transportowe na sprzęt fotograficzny

Walizki transportowe outdoor.cases wytwarzane przez firmę B&W International zostały stworzone z myślą o wykorzystaniu w trudnych warunkach. Są przeznaczone do wygodnego i bezpiecznego transportu delikatnych i drogich przedmiotów. Zostały przetestowane w najbardziej ekstremalnych warunkach, a swoje doskonałe właściwości użytkowe zachowują w przedziale temperatur od -40°C do 80°C.  

Dzięki swojemu kształtowi i budowie walizki można ustawiać stabilnie jedną na drugiej. Walizki są wodoszczelne (wytrzymują zanurzenie na głębokość 5 m), zabezpieczają umieszczony w nich sprzęt przed kurzem, szkodliwym wpływem chemikaliów i korozji, jak również cechuje je wyjątkowa odporność na uderzenia. Krótko mówiąc są w większości zastosowań praktycznie niezniszczalne. Walizki charakteryzują się imponującą trwałością i są objęte trzydziestoletnią gwarancją producenta. Mogą być wykorzystywane do różnorodnych zastosowań - zapewniają bezpieczeństwo sprzętu elektronicznego, sprzętu i akcesoriów fotograficznych, produktów medycznych i wielu innych przedmiotów. 

Dzięki dwóm rodzajom specjalnych wkładów wewnętrznych (z pianki (SI) oraz z konfigurowalnymi przegrodami (RPD)), których kształt można dowolnie modelować, kufry i walizki gwarantują pełną ochronę dla sprzętu umieszczonego w środku. Jako dodatkowe wyposażenie dostępne są pasy do noszenia kufrów na ramieniu oraz system plecakowy, jak również wewnętrzne kieszenie. Istnieje możliwość zamówienia pianki zupełnie indywidualnej.


Wybór producenta:

wszyscy
Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe