Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Walizki i torby podróżne dla fotografów

Coraz częściej fotografowie w celu wykonania zlecenia muszą się przemieszczać po niemal całym świecie wraz z drogim sprzętem fotograficznym. Dlatego potrzebują różnych możliwości wygodnego i bezpiecznego przenoszenia swojego sprzętu fotograficznego podczas podróży. W ofercie sklepu dcfoto.pl jest wiele opcji walizek i toreb podróżnych dedykowanych właśnie fotografom.

Walizki na kółkach są wygodnym rozwiązaniem, gdy posiada się dużo sprzętu i chce się uniknąć nadmiernego obciążenia. Walizki mają solidną konstrukcję oraz specjalnie zaprojektowane przegrody i pianki, aby zapewnić bezpieczne przechowywanie aparatów, obiektywów i innych akcesoriów. Walizki na zestaw oświetleniowy to specjalnie przygotowane produkty, które umożliwiają bezpieczny transport rozbudowanego i ciężkiego zestawu lamp wraz z modyfikatorami światła. Torby na statywy - podczas podróży z dużym statywem, warto rozważyć torbę, która ma dedykowaną komorę lub uchwyt na statyw. Ułatwi to przenoszenie i chronienie statywu podczas podróży.

Ważne jest, aby wybierać walizki i torby podróżne, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów, odporne na warunki atmosferyczne i wyposażone w odpowiednie wyściółki i przegrody, aby zapewnić bezpieczeństwo sprzętu fotograficznego.


Wybór producenta:

wszyscy
Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe