Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Wkłady fotograficzne do toreb i plecaków

Wkłady fotograficzne to wspaniałe akcesoria pozwalające przekształcić zwykłe torby i plecaki w torby i plecaki fotograficzne. Dzięki temu niewielkim kosztem można bezpiecznie oraz wygodnie przechowywać i transportować sprzęt fotograficzny. Wkłady fotograficzne mogą służyć do przechowywania zarówno całego zestawu fotograficznego, jak i poszczególnych typów akcesoriów. 

Organizery na akcesoria to wkłady z przegródkami i kieszeniami, który umożliwiają uporządkowanie i ochronę różnych akcesoriów fotograficznych, takich jak karty pamięci, baterie, filtry, kable itp. Dzięki nim można łatwo i szybko odnaleźć potrzebne w danej chwili akcesoria w czasie sesji. Istnieje wiele różnych organizerów dostosowanych do różnorodnych rozmiarów toreb i plecaków. Pokrowce (wkłady) na obiektywy są wykonane z miękkiego materiału i zapewniają ochronę obiektywów przed zarysowaniami i uszkodzeniami. 

Pokrowce na kosmetyki pozwalają na idealną organizację miejsca w plecaku. Służą do przechowywania kosmetyków i produktów wykorzystywanych do dbania o higienę. Stosowanie wkładów ułatwia zarówno zagospodarowanie wnętrza plecaka lub torby, jak i proces kontroli osobistej, np. na lotnisku.

Wszystkie te wkłady i akcesoria są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, dlatego ważne jest, aby dostosować je do swojego sprzętu fotograficznego oraz do rozmiaru i typu posiadanej torby lub plecaka. Przed zakupem zawsze warto dokładnie sprawdzić wymiary i funkcje wkładów, aby upewnić się, że spełniają konkretne potrzeby. Wkłady mogą być używane w plecaku/ torbie lub jako samodzielne pokrowce.


Wybór producenta:

wszyscyWandrd
Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe