Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Systemy pasa biodrowego

Systemy pasa biodrowego w połączeniu z dedykowanymi pokrowcami na aparat, lampę błyskową oraz obiektywy tworzą zestaw do noszenia sprzętu fotograficznego uwalniający ramiona. Mają na celu równomierne rozłożenie wagi sprzętu fotograficznego na biodra, zmniejszając obciążenie na plecach i ramionach.

System składa się z szerokiego pasa biodrowego, który najczęściej jest wyściełany i zapewnia wygodne podparcie dla bioder oraz mocowanych do niego pokrowców na sprzęt fotograficzny. Wyściełany pas redukuje tarcie i nacisk na skórę, co czyni noszenie ciężkiego sprzętu bardziej komfortowym. Pas może być regulowany, aby dopasować się do różnych rozmiarów i kształtów bioder. Pasy biodrowe można dopasować do swojego rozmiaru i preferencji, aby zapewnić maksymalny komfort i optymalne dopasowanie.

Wybór odpowiedniego systemu pasa biodrowego zależy od indywidualnych preferencji, rodzaju używanego spzrętu, a także od rodzaju aktywności. Ważne jest, aby wybrać system, który zapewni maksymalny komfort i wsparcie podczas przenoszenia ciężkiego sprzętu fotograficznego.


Wybór producenta:

wszyscyZhiyun
Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe