Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Paski i szelki do aparatów fotograficznych

Paski i szelki to niezwykle przydatne akcesoria dla aparatów fotograficznych. Pozwalają na wygodne noszenie aparatu wokół szyi lub na ramieniu, zapewniając stabilność i łatwy dostęp do urządzenia, jak również bezpieczeństwo podczas fotografowania.

Wybór odpowiedniego pasa lub szelek zależy od rodzaju aparatu i preferowanego stylu noszenia. W ofercie dcfoto.pl znajdują się zarówno paski na jeden aparat, jak i szelki do noszenia dwóch urządzeń równocześnie. Dzięki możliwości regulacji paski można dopasować do indywidualnych preferencji. Paski posiadają również dodatkowe kieszenie lub miejsce na przechowywanie kart pamięci, baterii i innych drobnych akcesoriów fotograficznych.

Warto zwrócić uwagę na system pasków Peak Design - innowacyjny i modułowy system akcesoriów dla aparatów fotograficznych, zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności, wygodzie i uniwersalności. Głównym celem tego systemu jest umożliwienie łatwego przenoszenia aparatu oraz szybkiego dostępu do niezbędnych akcesoriów.


Wybór producenta:

wszyscyGGSKupoWandrd
Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe